Opublikowano mapy oraz relacje

Maraton na Orientację Jaszczur - Praprzodek już się zakończył. Zapraszamy do analizy map oraz do czytania i oglądania relacji z zawodów.

Dojazdy - Jaszczur - Praprzodek - 2013.09.06-08

Masz możliwość zabrania kogoś ze sobą lub szukasz transportu to napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

Nie mam środka transportu, więc szukam osoby, z którą mógłbym się zabrać. Albo towarzyszy do podróży pociągiem lub autobusem. Możliwe, że pociągiem lub autobusem wyjadę wcześniej (środa lub czwartek). 

Wojtek Zając Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

Zakończono rejestrację internetową

Zakończono rejestrację internetową zawodników. Istnieje możliwość zapisu w bazie rajdu przy braku gwarancji pełnych świadczeń. 

Dojazdy - Jaszczur - Słowińskie Sacrum - 2013.11.15-17

Masz możliwość zabrania kogoś ze sobą lub szukasz transportu to napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Twoje ogłoszenie zostanie zamieszczone na tej stronie. 


Witam. Jestem z okolic Szczecina i w zespole jednoosobowym biorę udział w rajdzie. czy ktoś ma miejsce w samochodzie i chciałby zabrać sympatyczna inkę ? :)

 Justyna Brejdak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.